Externý projektový manažment

Externý projektový manažment Vám uľahčí implementáciu akéhokoľvek projektu financovaného zo štrukturálnych fondov EÚ. Postaráme sa o finančný a projektový manažment, t.j. spracovanie žiadostí o platbu, monitorovacie správy, zabezpečenie publicity projektu, supervíziu projektu a pod.

Príprava a spracovanie žiadosti o nenávratný finančný príspevok: Ak máte záujem požiadať o nenávratný finančný príspevok z eurofondov kontaktujte nás. Spracovanie Žiadosti o NFP je dlhý a náročný proces. Náročný nielen na administráciu, ale predovšetkým na čas. My máme bohaté skúsenosti s vypracovaním žiadostí o NFP, budeme radi ak sa pridáte k našim spokojným zákazníkom.

Finančný manažment:
administrácia dokumentácie, sledovanie a posúdenie oprávnenosti výdavkov projektu v zmysle Zmluvy o NFP, sledovanie čerpania finančných prostriedkov projektu, včasná identifikácia rizík ....


Projektový manažment: vedenie členov projektového tímu k bezproblémovej realizácii a implementácii projektu, posúdenie oprávnenosti realizovaných činností v projekte v zmysle Zmluvy o NFP .....


Zabezpečenie publicity projektu: návrhy a spracovanie informovanosti a publicity o projekte, grafické návrhy a tlač letákov, plagátov, skladačiek a iných označení, označenie reklamných predmetov, posúdenie a kontrola zabezpečenej publicity v zmysle Zmluvy o NFP a pod.

 

 

 

Kontaktujte nás:

Meno:
Email:
Telefón:
Vaša správa:

Tel.č.:
0907 700 599, 0907 328 634

E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.